Süre: 165 Dakika

Yıl: 6 Şubat 2009

Katrina kasırgasının New Orleansı vurdugu gün Daisy Williams yatağının kenarında oturan kızı Carolin’den sesli bir şekilde hayat arkadaşı Benjamin Button günlügünü okumasını ister..Ölümün eşiğindedir..Benjamininin günlügü tamamen olağan üstü bir yaşamın varlıgıyla ilgilidir; tersine yaşlanmayla ilgili..Bebek dogmak ve yaşlı ölmek yerine yaşlı dogup bebek olarak ölmek.. Halen izlemediyseniz mutlaka izleyin.Keyifli seyirler dilerim..
1780
8,0


Süre: 40 Dakika

Yıl: 2013

En iyi film dalındaki ödülü ise, ABD Başkanı Obama'nın eşi Michelle Obama verdi.

Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'nin 85. Oscar ödülleri töreninde en iyi film ödülünü "Argo" aldı.
1860
--


Süre: 120 Dakika

Yıl: 1986

Vietnam savaşını çoğu duymuştu ne zorluklar ile savaşıldığını, işte filmimiz bu savaşta geçen olayları ve savaş korkusunu ele almaktadır. Daha yeni yetme askerlerin savaş ortasında paniğe kapılmasını ve o dehşetin içinde can çekişerek ölmelerini konu alıyor. Daha sonra ise bir gurup askerin Vietnam ormanlarında kaybolması ve orada teker teker avlanmaları onların gücünü giderek zayıflatıyor. Müfreze çok zayıf düşüyor tek amaçları o cehennemden sağ salim kurtulmak olacaktır ve buda sanıldığı kadar kolay bir şey değildir.
1830
8,5


Süre: 171 Dakika

Yıl: 2000

Commudus general ile ailesinin öldürülmesini ister sadık askerlerinden. Maximus ölümden kurtulmuştur ama ailesi hunharca katledilmişidir. Bu durumdan dolayı maximus kendine gelemez ve kendini çölün sıcak kumlarına bırakır. Hiçbir şey yapmaya gücü yoktur. Bir köle taciri kervanı onu bulur ve yaralarını iyileştirir. Daha sonra bir arena yöneticisine dövüşmesi için ucuza satarlar. Maximus arenaya çıkartılacağını ilk öğrendiğinde şaşırır. Onu alan sahibi arenada dövüşerek ölsün diye almıştır. Milletin sadece biraz eğlenmesi içindir. Ama maximus daha zeki ve daha çevik çıkmıştır. Maximus karşısına çıkan profesyonelleri yenmiştir. Arenada bütün adamları tek bir birlik halinde bütün adamları hemen idare etmiştir. En az kayıpla oradan kurtulmuşlardır. Maximus değerini ilk kez orda kanıtlamıştır.
1850
8,6


Süre: 127 Dakika

Yıl: 2005

Antrenör olan Frankie Dunn ringler için harika boksçular yetiştirmiş biridir. Frankie (Client Eastwood) çok yakın arkadaşı Scrap (Morgan Freeman) ile bir spor salonu işletmektedir. Bir gün Maggie Fitzgerald (Hilary Swank) adında bir kız çıka gelir ve spor salonun da çalışmaya başlar. Ancak Frankie kızları çalıştırmamaktadır. Maggie her gün spor salonuna gelerek çalışmaya başlar ve Frankie’nin gözüne girmeyi başarır. Maggie’nin azmi ve isteği sonunda Frankie’yi yıldırmıştır ve birlikte çalışmaya başlarlar.. Frankie’nin kendi hayatının felsefesi olarak gördüğü ve sporcularına sürekli öğrettiği en önemli ders ‘’ her şeyin üzerinde kendini korumaktır.
1820
8,4


Süre: 90 Dakika

Yıl: 2001 ABD

Yeni kral birçok masal yaratığını rahat bırakmaktadır. Eşek kralın zulmünden kaçarken yanlışlıkla devin topraklarına girer. Dev günlük işleriyle meşgulken gelip kendisine çarpan eşeğe şaşırır. Onu bir takım adamların takip ettiğini görünce onları tek kükremesiyle korkutur. Shrek ten korkan insanlar kaçmıştır. Eşek çok takıntılıdır. Hele ki böyle büyük bir yaratığı bulmuşken onu bırakmak istemez. Shrek ne kadar kurtulmak istese de eşek yanından ayrılmaz.
1810
8,3


Sitemizde Bulunan Filmler ; Google.com, Yahoo.com , Youtube.com , Facebook.com , Megavideo, Videobb ve Videozer gibi sitelerden alınıp olup,içeriklerden sitemiz veya yöneticilerimiz sorumlu değildir. Bu sitenin Tüm hakları saklı olup HDFİLMLER.ORG'a aittir.Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2011 - 2012
Kemal Sunal Filmleri Hd Filmler Php Script Php Scriptci Full Hd İzleFull Film İndir3D Filmler izle