Süre: 88 Dakika

Yıl: 2013

Tom acil bir telefon almıştır.. Aldığı telefon doğrultusunda bir motele vardığında ise ayrılmış olduğu eşinin çok tehlikeli bir tarikat üyesini öldürdüğünü öğrenir.. Ve çift büyük bir felakete git gide sürüklenmeye başlar.
1670
6,8


Süre: 115 Dakika

Yıl: 2013

Ray süper yetenekli bir uzmandır görevi özel kaçılması imkansız hapishaneler ve buna benzer güvenlik sistemleri yapmaktır.. Fakat gün gelir ve kendisini yaptığı bir hapishaneye suçlu olarak gönderirler.. Ray burada durmaya pek niyeti yoktur. Öncelikle çok zor olan kendi sistemini birer birer devre dışı bırakıp kaçmayı planlamaktadır.. Emil ise hapishane halkı tarafından oldukça saygın görülen bir mahkumdur.. İkilinin tanışmaları olayları farklı boyuta götürecektir.
1710
7,3


Süre: 114 Dakika

Yıl: 2013

Walter yüksek tirajlı bir derğinin fotoğraf arşivi bölümünde çalışan sessiz sedasız bir hayata sahip bir insandır. Aynı işte çalışan Walter burada hayatınında macerasına atılacaktır. Çünkü hep hayalini kurduğu o güzel kadın ile flört etmeye başlamış ve hayatı mükemmel bir seyir haline girmiştir. Fakat kendince her şey mükemmel olmasına rağmen daha Cheryl’e açılamamıştır..Hayatının kadınını kaybetme korkusuyla yaşayan Walter derginin artık sadece İnternet ortamı üzerinden yayın yapacağını öğrendiğinde ise işler dahada sarpa saracaktır. Çünkü artık işi de tehlikeye girmiştir.
1700
7,2


Süre: 85 Dakika

Yıl: 01 Mart 2013 (Sırbistan)

Gerçek bir olayı anlatan filmde Hırvat hastanesinde halkı şok eden gerçek bir olayı konu alıyor. Tam bir psikopat olan kadın hastalıkları uzmanın gerilim yüklü hikayesi sizlerle.
1710
7,2


Süre: 93 Dakika

Yıl: 13 Eylül 2013 (İngiltere)

Film çok ilginç konusuyla karşımıza geliyor.. Gerçekten çok ilginç çünkü bir çok film fragmanının seslendirmesini yapan “Don LaFontaine”‘nin hayata gözlerini yumması üzerine fragman yapımı konusunda uzman bir şirketin boşalan bu yeri doldurmak için isim arayışını konu alıyor.
1690,
7,0


Süre: 87 Dakika

Yıl: 2013- 29 Mart 2013 (ABD)

Alder yaptığı yolculukta kaza geçirmiş ve aracıyla birlikte çamura saplanmıştır. Araçı git gide toprağa gömüldüğünde ise hem oksijen sıkıntısı hemde gıda sorunu baş göstermeye başlar. Gerilim yüklü filmde Alderin hayatta kalma mücadelesi konu alınıyor..
1550
5,7


Sitemizde Bulunan Filmler ; Google.com, Yahoo.com , Youtube.com , Facebook.com , Megavideo, Videobb ve Videozer gibi sitelerden alınıp olup,içeriklerden sitemiz veya yöneticilerimiz sorumlu değildir. Bu sitenin Tüm hakları saklı olup HDFİLMLER.ORG'a aittir.Hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz. Copright © 2011 - 2012
Kemal Sunal Filmleri Hd Filmler Php Script Php Scriptci Full Hd İzleFull Film İndir3D Filmler izle